Księgowy/a, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Księgowy/a

Księgowy/a

Added: 26.11.2021

City/town: Wrocław

Province: dolnośląskie

Ogłoszenie wygasa za !

 Oferta 0011895
Grafika górna

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a
Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref. KSG/049/KRU

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością stałej współpracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Hybrydowy system pracy
  • Dostęp do pakietu benefitów (MultiSport, opieka medyczna, premie uznaniowe i okolicznościowe)

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze podatków i księgowości (księgowanie faktur zakupu, wyciągów bankowych)
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Zadania:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych
  • Weryfikowanie rejestrów zakupu i sprzedaży na potrzeby rozliczeń z tytułu podatku VAT, sporządzanie deklaracji VAT
  • Wszelkie czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz przygotowywaniem sprawozdań finansowych lub innych raportów okresowych i raportów ad hoc
Grafika dolna

Manpower

Human Resources , Manual Work , Manufacturing

Pokaż profil Pokaż opinie

About us

Światowy lider w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań HR, które pozwalają kandydatom i firmom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

(Advanced) konsultant ds.rekrutacji, pracował(a) w Manpower ponad rok temu
3.8
  • 3.0
    Salary
  • 3.0
    Development opportunities
  • 3.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2020.10.06

Najlepszy interim z pośród wielu

Pros
  • Samodzielność w pracy
  • Możliwość rozciągłości godzin
  • Szerokie spektrum wyboru dla klientów
Cons
  • Nieodpowiednie osoby na poszczególnych stanowiskach
  • Za malo motywacji