Księgowa/y - Inowrocław, Inowrocław - oferta pracy - GoldenLine.plJAGA TEMP Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Księgowa/y - Inowrocław

Lokalizacja
Inowrocław
Pracodawca
JAGA TEMP Sp. z o.o.
Dodano
19.09.2022
Numer referencyjny
18421_32673

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze.
  • Premie uzależnione od efektywności wykonywanych obowiązków.
  • Pracę w trybie stacjonarnym w siedzibie firmy.
  • Pracę w godzinach 7.30 - 15.30 od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do sytuacji pracownika.
  • Stabilne zatrudnienie, nastawione na długofalową współpracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy z zakresu rachunkowości oraz księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności z zakresu pełnej księgowości.
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych.
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, również na potrzeby GUS oraz NBP.
  • Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Wsparcie podczas kontroli podatkowych.
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi.
  • Współpraca z kontrahentami firmy w zakresie obsługi rachunkowej.
  • Dbanie o wysoki standard obsługi Klienta.

Wymagamy:

  • Doświadczenia zawodowego z zakresu pełnej księgowości w pracy na samodzielnym stanowisku.
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: księgowość, rachunkowość, audyt, finanse.
  • Znajomości zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego na poziomie bardzo dobrym.
  • Umiejętności pracy na programach: Comarch, Insert, Enova, Symfonia.
  • Zdolności analitycznych, dokładności, skrupulatności.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Znajomości języków obcych (dodatkowy atut).

JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta, specjalizującego się w doradztwie rachunkowo - księgowym, szczególnie podatkowym.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Księgowej/go.

Miejsce pracy: Inowrocław