Księgowa / Księgowy

Zakres zadań:

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych;
  • księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi;
  • przygotowywanie oraz weryfikacja dokumentacji magazynowej;
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji związanej z majątkiem trwałym oraz wyposażeniem;
  • przygotowywanie zestawień i raportów księgowych;
  • uzgadnianie i monitorowanie sald kont bilansowych;
  • czynny udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (mile widziane wyższe /preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, podatki/);
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych, w szczególności w zakresie podatku VAT;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziana znajomość programu Teta Constellation;
  • zdolności analityczne, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, zaangażowanie i otwartość na nowe zadania.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu to solidna i dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa, działająca na rynku nieprzerwanie od 1945 roku.  Zatrudniamy około 2800 osób.  Każdego dnia blisko 600 pojazdów MPK Wrocław wykonuje ponad 10 000 kursów po liczących niespełna 1400 kilometrów trasach wrocławskiej komunikacji publicznej. Stale inwestujemy w rozwój, unowocześniamy tabor, podwyższamy komfort podróży, bezpieczeństwo pasażerów oraz warunki pracy naszych pracowników.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Brak dress code
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Preferencyjne pożyczki
Dofinansowanie wypoczynku
Parking dla pracowników
Dofinasowanie wakacji dzieci
Inicjatywy dobroczynne
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Siłownia w biurze
Możliwość uzyskania uprawnień
Dofinansowanie okularów