Księgowa / Księgowy, Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plHUMAN FOCUS SP. Z O.O. - {{offer.position}

Księgowa / Księgowy

Added: 23.06.2022

City/town: Gdynia

Province: pomorskie

HUMAN FOCUS SP. Z O.O.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Goffice.pl to nowoczesne biuro rachunkowe. Prowadzimy księgowość spółek prawa handlowego, wspieramy przedsiębiorców w ich rozwoju. Wśród klientów mamy firmy różnych branż, pomagamy mikro i małym przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą. Poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Lokalizacja: Gdynia

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz rozliczanie JDG
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i innych sprawozdań dla organów zewnętrznych,
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie ksiąg księgi głównej,
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • Bieżąca komunikacja z obsługiwanymi podmiotami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe / Specjalistyczne Kursy np. SKwP
  • Terminowość i odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • Doświadczenie w pracy w pełnej księgowości
  • Chęć rozwoju w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Umiejętność analizy i weryfikacji danych
  • Umiejętność weryfikacji i śledzenia zmian przepisów
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Insert Nexo

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre warunki wynagradzania, także system premiowy
  • Pracę w dobrej atmosferze, zespole kompetentnych i pozytywnych osób

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L z 2016 r. Nr 119)

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Katarzyna S., Asystent zarządu ds. projektów rozwojowych, nadal pracuje w Human Focus Sp. z o.o.
4.8
  • 5.0
    Salary
  • 5.0
    Development opportunities
  • 4.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
Katarzyna S.
2018.05.16

Rzetelny pracodawca

Pros
  • Lokalizacja
  • Możliwość rozwoju
  • Atmosfera
  • Ludzie
Cons
  • mały podmiot = nierozbudowany system benefitów
Tips for the employer

To Firma zlokalizowana w samym sercu Gdyni i bardzo otwarta na ludzi: zarówno klientów, jak i pracowników. Ważne są tutaj wartości: wzajemny szacunek, uczciwość, profesjonalizm. Cały zespół wspiera się w tym aby rano zawsze chciało się wstawać do pracy :)