Księgowa ds. zobowiązań [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie], Chrzanów - oferta pracy - GoldenLine.plNEWMAN CONSULTING - {{offer.position}

Księgowa ds. zobowiązań [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Lokalizacja
Chrzanów
Pracodawca
NEWMAN CONSULTING
Dodano
04.05.2020

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659) poszukuje dla swojego Klienta - prestiżowej firmy produkcyjnej, Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Księgowa/Księgowy ds. zobowiązań

[rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o terminowe oraz poprawne księgowanie i rozliczanie dokumentów
  • Uzgadnianie kont zobowiązań
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów księgowych
  • Raportowanie wewnętrzne w ramach zamknięcia miesiąca
  • Planowanie i realizacja działań mających na celu usprawnienia i optymalizację procesów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Widza z zakresu księgowości oraz wykształcenie kierunkowe
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość SAP
  • Skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z danymi

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wysoką kulturę organizacyjną

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659)

www.newmanco.pl