Kosztorysant Wycen Przetargów i Zakupów - Ofertowania w branży budowlanej, Wrocław, Bielany Wroclawskie - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Kosztorysant Wycen Przetargów i Zakupów - Ofertowania w branży budowlanej

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Kosztorysant Wycen Przetargów i Zakupów - Ofertowania w branży budowlanej.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

UWAGA: Please send CV in English

Kosztorysant Wycen Przetargów i Zakupów - Ofertowania w branży budowlanej

Miasto: Wrocław, Bielany Wroclawskie

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • analiza rynku potencjalnych dostawców, poszukiwanie nowych dostawców
    i zamienników,
  • wybór i ocena dostawców, wysyłanie i analiza zapytań ofertowych,
  • negocjacje cen i warunków współpracy z dostawcami,
  • sporządzanie wycen materiałowych i inwestycyjnych,
  • przygotowywanie i składanie zamówień na towary i usługi,
  • nadzór nad zamówieniami i monitorowanie realizacji dostaw,
  • nadzorowanie i kompletowanie atestów, deklaracji zgodności materiałów, itp.,
  • optymalizacja kosztów materiałów i dostaw,
  • wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów,
  • prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku koniecznie w branży budowlanej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera a w szczególności takich programów
  • jak: MS Office, AutoCad,
  • zdolność analitycznego myślenia i doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Bogaty pakiet szkoleń

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".