Kosztorysant Instalacji Niskoprądowych, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plELEMONT Sp. z o. o. - Kosztorysant Instalacji Niskoprądowych

Oferta archiwalna

ELEMONT SP. Z O.O.

Elemont to nowoczesna spółka inżynieryjno-budowlana, która od 30 lat oferuje klientom kompleksową obsługę w wielu obszarach gospodarki - w energetyce, przemyśle i ochronie środowiska.

Masz doświadczenie w branży instalacji niskoprądowych?
Poszukujesz pracy lub chciałbyś zmienić obecne miejsce zatrudnienia?
Jeśli tak, szukamy właśnie Ciebie.

Elemont zajmuje się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Jeśli więc szukasz pracy w firmie, która prężnie się rozwija, która da Ci gwarancję połączenia wiedzy technicznej i rozwoju zawodowego, dołącz do naszego zespołu!

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

W związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi realizacjami poszukujemy:

Kosztorysant Instalacji Niskoprądowych

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku obejmują:

  • Wspomaganie procesu ofertowania,
  • Terminowe sporządzanie kalkulacji oraz ofert zgodnie z zasadami przyjętymi w spółce oraz zapytaniem ofertowym lub zamówieniem Klienta,
  • Analiza techniczno-ekonomicznych wymagań Klienta,
  • Sporządzanie koncepcji technicznej niezbędnej do przygotowania oferty,
  • Sporządzanie kalkulacji oraz umów zgodnie z zasadami oraz modelem kalkulacyjnym przyjętym w Spółce,
  • Przygotowywanie wstępnych harmonogramów robót, szacowanie ilości personelu potrzebnego do prowadzenia projektu,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych działań, koordynowanie jej obiegu, bieżące raportowanie w tym zakresie,
  • Ścisła współpraca z działem realizacji.

Od naszych kandydatów oczekujmy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomość branży niskoprądowej od strony praktycznej/ handlowej,
  • Praktyczna wiedza z zakresu powiązań systemów niskoprądowych z innymi branżami (EL, BMS i inne),
  • Obsługa programów: MS Office, CAD,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (m.in. elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja i pokrewne),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy B,
  • Mile widziane- doświadczenie w realizowaniu, opracowywaniu, przygotowywaniu tematów „projektuj i buduj".

Odwiedź stronę elemont.pl/kariera.php, by dowiedzieć się więcej o Elemont.
Dołącz do naszego energetycznego zespołu! Zasil Elemont!

CO MOŻEMY Cl ZAOFEROWAĆ?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Wolontariat pracowniczy
  • Karta multisport

ZNAJDŹ NAS:

NASZE WYRÓŻNIENIA:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.