Koordynator zespołu produkcyjnego, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Koordynator zespołu produkcyjnego

Koordynator zespołu produkcyjnego

Added: 24.11.2020

City/town: Wrocław

Province: dolnośląskie

Grafika górna

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref. KZP/051/RWI

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz roczną premię
  • Dodatek w wysokości 20% stawki godzinowej za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Coroczne podwyżki wynagrodzeń, możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie obiadów w firmowej kantynie
  • Dofinansowanie wypoczynku ’wczasy pod gruszą’
  • Bony świąteczne
  • Dodatkowy, indywidualny program emerytalny
  • Bezpłatny transport z Wrocławia

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na produkcji
  • Min. roczne doświadczenie w koordynowaniu pracy ludzi
  • Znajomość procesu planowania w obszarze produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (firma zapewnia dodatek finansowy do pensji)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Koordynacja pracy operatorów maszyn (przydzielanie do stanowisk, sprawdzanie realizacji planu produkcyjnego, reagowanie na problemy)
  • Zgłaszanie awarii maszyn
  • Sprawdzanie dostępności komponentów do produkcji
  • Współpraca z Liderem zmiany oraz działem utrzymania ruchu, logistyki
Grafika dolna

Manpower

Human Resources, Manual Work, Manufacturing

Pokaż profil Pokaż opinie

About us

Światowy lider w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań HR, które pozwalają kandydatom i firmom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

(Advanced) konsultant ds.rekrutacji, pracował(a) w Manpower mniej niż rok temu
3.8
  • 3.0
    Salary
  • 3.0
    Development opportunities
  • 3.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2020.10.06

Najlepszy interim z pośród wielu

Pros
  • Samodzielność w pracy
  • Możliwość rozciągłości godzin
  • Szerokie spektrum wyboru dla klientów
Cons
  • Nieodpowiednie osoby na poszczególnych stanowiskach
  • Za malo motywacji