Koordynator Zespołu Automatyków, - oferta pracy - GoldenLine.plMAINTPARTNER ASI Sp. z o.o. - Koordynator Zespołu Automatyków

Oferta archiwalna

MAINTPARTNER ASI Sp. z o.o.

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług. Dostarczamy skrojone na miarę nowoczesne rozwiązania, które stale doskonalimy i rozwijamy, zapewniając naszym klientom wysoką produktywność oraz efektywność kosztową przy zachowaniu wysokich standardów BHP.

Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa lubelskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Zespołu Automatyków

Numer ref.: 67/Q4/AUT/OSTR/2017

Województwo: wielkopolskie, łódzkie, teren całego kraju

Miejsce pracy: Ostrów Wlkp. lub Łódź, teren całego kraju

Zakres zadań:

  • Koordynacja i realizacja prac z zakresu obsługi i utrzymywania prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładach produkcyjnych
  • Koordynacja i realizacja diagnozowania oraz usuwania usterek z zakresu automatyki, elektryki i pokrewnych
  • Organizacja wykonywania i realizacja okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń
  • Organizacja i realizacja usuwania awarii i wykonywania napraw na urządzeniach
  • Poszukiwanie potencjalnych możliwości usprawniania i optymalizacji pracy obsługiwanych urządzeń
  • Wykonywanie kopii zapasowych oprogramowania maszyn
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień systemów sterowania maszyn
  • Szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki systemów sterowania maszyn
  • Nadzór nad dokumentacją systemów sterowania i układów elektrycznych maszyn

Profil stanowiska:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o specjalności automatyka, elektryka lub pokrewne
  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie w koordynacji prac zespołu specjalistów
  • Umiejętność organizacji pracy zespołu automatyków działających w wielu lokalizacjach na terenie kraju
  • Znajomość zagadnień z zakresu programowania sterowników PLC, napędów falownikowych, serwonapędów oraz układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • Praktyczna znajomość systemów programowania sterowników ( np. Siemens, Sinamics, Beckhoff, Omron, Pilz )
  • Praktyczna znajomość zasad projektowania paneli kontrolnych HMI
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • bogaty pakiet socjalny w tym MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, owocowe czwartki.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) z nr referencyjnym oraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Maintpartner ASI Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym z Maintpartner ASI Sp. z o.o. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.