Koordynator Produkcji, Skawina - oferta pracy - GoldenLine.plMYWORKNET - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Koordynator Produkcji

Lokalizacja
Skawina
Pracodawca
MYWORKNET
Dodano
04.02.2021
Numer referencyjny
2021/SKAW/KP
Zakres obowiązków/opis stanowiska:
• Przyjmowanie zleceń produkcyjnych, ich analiza oraz logowanie w systemie,
• Monitorowanie i ustalanie tygodniowych i dziennych planów produkcji,
• Raportowanie zgodności wykonania planu, monitoring, wprowadzanie korekt,
• Przygotowywanie zamówień na materiały i surowce,
• Prowadzenie projektów doskonalących w celu utrzymania optymalnej wielkości zapasów surowców, materiałów do produkcji oraz produkcji w toku,
• Zapewnienie realizacji przypisanych KPI, identyfikacja problemów i ich rozwiązywanie metodą 8D,
• Tworzenie raportów produkcyjnych,
• Współpracę z innymi działami m.in. przy uruchomieniach nowych produktów, procesów technologicznych i wprowadzaniu zmian,
• Wyznaczanie priorytetów.
Oczekiwania naszego klienta:
• Wykształcenie wyższe (kierunek ekonomiczny lub techniczny), warunek konieczny,
• Znajomość procesów planistycznych w obszarze produkcji (pożądane doświadczenie w planowaniu produkcji mało- i średnioseryjnej),
• Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze produkcji lub logistyki, zakupów itp.
• Umiejętność organizacji pracy, delegowania zadań i egzekwowania wyników,
• Zorientowanie na eliminację strat i podnoszenie efektywności pracy zespołu,
• Rzetelność, systematyczność, samodzielność w podejmowaniu decyzji i realizacji zadań,
• Doświadczenie w zakresie stosowania metodologii 8D, klasycznych narzędzi jakości i metod statystycznych,
• Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi Lean oraz w standaryzacji pracy w obszarze produkcyjnym,
• Znajomość angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
• Znajomość pakietu MS Office (MS Excel - zaawansowany),
• Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP.
Oferta:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym o globalnym zasięgu,
• Pakiet benefitów,
• System wyróżnień,
• Ciekawy pakiet szkoleń pozwalających na podniesienie kwalifikacji,
• Bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sylwia.ottka@myworknet.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.

MYWORKNET

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyszego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: