Koordynator ds. zakupów (m/k), Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Koordynator ds. zakupów (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator ds. zakupów (m/k)

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: a0t4H00000gP1brQAC

Obowiązki:

Realizacja procesu zakupów, w tym:
  • przygotowanie i prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • bieżąca obsługa rekomendacji zakupowych w systemie SAP,
  • monitorowanie dostaw,
  • prowadzenie procesów reklamacyjnych,
  • rozliczenia zleceń zakupowych.
Zarządzanie dostawcami:
  • współudział w analizie i ocenie dostawców,
  • podnoszenie jakości dostaw, organizacja dostaw "just in time", skracanie cykli dostaw,
  • aktualizacja i optymalizacja bazy dostawców,
  • analiza protokołów niezgodności NCR,
  • prowadzenie i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji zakupowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (lub pokrewne doświadczenie),
  • preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi SAP,
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, w szczególności Excel),
  • dobra znajomość dokumentacji technicznej,
  • znajomość narzędzi jakościowych oraz metodologii Lean,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • zdolności analityczne i umiejętność analizy kosztów.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez jeden rok,
  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego przez naszego klienta,
  • pracę w godzinach 7-15, od poniedziałku do piątku,
  • miejsce pracy zlokalizowane we Wrocławiu, w okolicach ul. Robotniczej,
  • możliwość rozszerzenia doświadczeń związanych z praca w dziale zakupów,
  • miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.