Koordynator ds. sprzedaży kamperów, Sady - oferta pracy - GoldenLine.pl Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange - Koordynator ds. sprzedaży kamperów

Koordynator ds. sprzedaży kamperów

Added: 07.01.2020

City/town: Sady

Province: wielkopolskie

3000 - 0 PLN netto + prowizja

Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257) to zespół doświadczonej kadry zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim, jak i zagranicznym. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z Polski, jak i z innych krajów.

Miejsce pracy: Sady
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • doradztwo w zakresie wyboru samochodów,

  • tworzenie ofert samochodów dla klientów,
  • udział w eventach motoryzacyjnych,
  • dbanie o wizerunek salonu,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie klientów,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • budowanie zespołu pracowników.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość branży.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • ubezpieczenie Medicover,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (dostępny w godzinach pracy).

Zapraszamy do przesyłania CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.