KOORDYNATOR DS. OCHRONY FIZYCZNEJ, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plZAKOM Protect Sp. z o.o. - KOORDYNATOR DS. OCHRONY FIZYCZNEJ

Oferta archiwalna

ZAKOM Protect Sp. z o.o.

Firma ZAKOM Protect Sp. z o.o. w związku z rozwojem regionalnym poszukuje kandydata na stanowisko: KOORDYNATOR DS. OCHRONY FIZYCZNEJ

KOORDYNATOR DS. OCHRONY FIZYCZNEJ

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • koordynowanie prac związanych z podległymi pracownikami
  • aktywne utrzymywanie kontaktów z klientami
  • aktywne utrzymywanie kontaktów z podległymi pracownikami
  • sporządzanie raportów • ścisła współpraca z kadrą zarządzającą
  • organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektów ochrony fizycznej
  • uczestnictwo w finalnych spotkaniach handlowych

Wymagania:

  • doświadczenie w branży usług ochrony
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji
  • kreatywność i zaangażowanie
  • otwarty umysł
  • konsekwencja w działaniu
  • praktyczna znajomość ustawy o ochronie osób i mienia
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera
  • dyspozycyjność i operatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, telefon, komputer itp.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.