Koordynator Biura Zarządu (m/k), Mirków - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Koordynator Biura Zarządu (m/k)

Archive offer

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator Biura Zarządu (m/k)

Work place: Mirków

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000000AdTqQAK

Obowiązki:
  • koordynowanie i organizacja pracy biura dyrektora zakładu, w tym między innymi: prowadzenie kalendarza spotkań, wsparcie w realizacji codziennych zadań, organizacja podróży służbowych,
  • wsparcie dla dyrektorów działu technicznego i ekonomicznego,
  • monitorowanie realizacji projektów i zadań zlecanych przez dyrektora zakładu,
  • obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych dyrektora zakładu,
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i innych dokumentów przy współpracy ze wszystkimi działami spółki,
  • realizacja projektów w obszarze odpowiedzialności, usprawnianie pracy biura,
  • czynny udział w procesie komunikacji wewnętrznej z pracownikami i kadrą menadżerską (np. spotkania z pracownikami, wydarzenia firmowe, itp.),
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim lub podobnym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się,
  • nastawienie na pracę zespołową i pozytywna postawa wobec zadań i współpracowników,
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów, wysokie standardy pracy,
  • biegła obsługa pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl