Konsultant – infolinia przychodząca, Warszawa (Mokotów, ul. Postępu) - oferta pracy - GoldenLine.plWadwicz - Konsultant – infolinia przychodząca
Skuteczna rekrutacja

Oferta archiwalna

Wadwicz Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konsultant – infolinia przychodząca

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów, ul. Postępu)

Region: mazowieckie

Zakres zadań:

  • mailowa i telefoniczna obsługa zgłoszeń klientów biznesowych BIK lub klientów indywidualnych
  • rozwiązywanie problemów klientów biznesowych w zakresie produktów i usług świadczonych przez BIK,
  • współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w zakresie potrzebnym do realizacji zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • łatwość nawiązywania relacji z klientami biznesowymi, komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
  • szybkie przyswajanie wiedzy i nowych umiejętności,
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu bankowości i finansów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę (outsourcing pracowniczy),
  • system zmianowy, praca 8 godzin dziennie w godz. 7.00-20.00,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej usługi dla sektora finansowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i Benefit.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV poprzez aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wadwicz Sp. z.o.o. (certyfikat agencji nr 468/2004)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.