Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Oferta archiwalna

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: GL/DBB/WCC/Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów, którzy dzwonią na infolinię banku
  • Pomoc klientom w codziennym bankowaniu, korzystaniu z naszej aplikacji mobilnej i strony internetowej
  • Prezentowanie i uruchamianie usług kredytowych i oszczędnościowych dopasowanych do potrzeb naszych klientek i klientów

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Chęć pomocy i proponowania klientom oferty banku
  • Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Pracę hybrydową (częściowo w domu, częściowo z biura)
  • Premie miesięczne
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i wzrostu wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w bankowości i w obsłudze klienta – to idealna praca na start
  • Udział w szkoleniach produktowych
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju
  • Możliwość awansu w ramach struktury Banku
  • Opiekę medyczną w LUX MED
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Platformę kafeteryjną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Kawę i herbatę w naszej kawiarni Green Caffe Nero**
  • Dogodną lokalizację biura: nieopodal Metra Pole Mokotowskie
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne
punkt obsługi lekarskiej w centrali

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Tak się u nas pracuje

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj teraz

W formularzu wpisz numer referencyjny GL/DBB/WCC/Warszawa

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.