Konsultant ds. rekrutacji, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pl Inwenta - {{offer.position}

Konsultant ds. rekrutacji

Added: 03.12.2019

City/town: Warszawa

Province: mazowieckie

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Inwenta
Dodano
03.12.2019

Jeśli masz minimum 3 lata doświadczenia, dobrze mówisz po angielsku i chcesz pracować w fajnym zespole, z ciekawymi klientami i z wykorzystaniem nowowczesnych narzędzi selekcji i oceny to aplikuj do NAS!

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Wyszukiwania Kandydatów z wykorzystaniem różnych metod
  • Bieżące przygotowywanie raportów (target list, progress list, long list)
  • Prowadzenie spotkań z Kandydatami, przygotowywania rekomendacji dla klienta
  • Aktywne budowanie oraz utrzymywanie sieci kontaktów z Kandydatami
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami, aktywne budowanie portfolio Klientów

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość specjalizacji,
  • Pracę z nowoczesnymi narzędziami on-line,
  • Rozwój zawodowy,
  • Opiekę medyczną,
  • Udział w konferencjach i warsztatach.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez kliknięcie przycisku

Do dokumentów aplikacyjnych proszę dopisać klauzulę:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE z 4.5.2016, L 119/1) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inwenta Sp. z o. o.  w celu umieszczenia ich w bazie kandydatów Inwenta Sp. z o. o., w celu wykorzystania ich w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Inwenta oraz na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz do ich usunięcia z bazy Inwenta Sp. z o. o.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 1727.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Inwenta

jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR. Specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej na stanowiska menedżerskie oraz w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji m.in. w oparciu o metody Assessment i Development Centre. Realizujemy również projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem. Podejmujemy szereg inicjatyw i projektów związanych z rozwojem usług HR na rynku polskim.