Konsultant ds. rekrutacji, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Konsultant ds. rekrutacji

Konsultant ds. rekrutacji

Added: 25.07.2022

City/town: Opole

Province: opolskie

Baner

OTTO Work Force jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Obecnie do wewnętrznych struktur poszukujemy Kandydat-ki/ów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Region: opolskie

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych)
  • Aktywne budowanie bazy kandydatów
  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie nowych strategii/ źródeł dotarcia do kandydatów,
    angażowanie się w procesy EB oraz aktywny udział w social mediach
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • Raportowanie podejmowane działania rekrutacyjne
  • Wspieranie procesu wdrożenia nowych pracowników
  • Koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane w obszarze pracy tymczasowej
  • Swobodnie komunikujesz się w języku polskim i ukraińskim/ rosyjskim
  • Jesteś samodzielny i zaangażowany w realizację określonych celów
  • Łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie
  • Jesteś kreatywny, otwarty na zmiany oraz cechuje cię pozytywne nastawienie

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy
  • Wdrożenie na stanowisku pracy
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pakiet benefitów
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób :)

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Brak dress code’u
  • Program rekomendacji pracowników

Nie zwlekaj – aplikuj do nas!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, KRS 000025104, NIP 7542855687, REGON 160062988, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, pracował(a) w OTTO WORK FORCE
4.4
  • 3.0
    Salary
  • 5.0
    Development opportunities
  • 4.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2020.06.17

Super nowoczesna firma, z bardza przyjazną atmosferą i fantastycznymi ludżmi.

Pros
  • możliwośc pracy zdalnej
Cons
  • napięcie związane z terminowością