Konsultant ds. rekrutacji, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Konsultant ds. rekrutacji
Baner

OTTO Work Force jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Obecnie do wewnętrznych struktur poszukujemy Kandydat-ki/ów na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych)
  • Aktywne budowanie bazy kandydatów
  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie nowych strategii/ źródeł dotarcia do kandydatów,
    angażowanie się w procesy EB oraz aktywny udział w social mediach
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • Raportowanie podejmowane działania rekrutacyjne
  • Wspieranie procesu wdrożenia nowych pracowników
  • Koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane w obszarze pracy tymczasowej
  • Swobodnie komunikujesz się w języku polskim i ukraińskim/ rosyjskim
  • Jesteś samodzielny i zaangażowany w realizację określonych celów
  • Łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie
  • Jesteś kreatywny, otwarty na zmiany oraz cechuje cię pozytywne nastawienie

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy
  • Wdrożenie na stanowisku pracy
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pakiet benefitów
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób :)

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Brak dress code’u
  • Program rekomendacji pracowników

Nie zwlekaj – aplikuj do nas!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, KRS 000025104, NIP 7542855687, REGON 160062988, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.