Konsultant ds. Obsługi Klienta, Super-Pharm, CH Skorosze, Warszawa

Zadania:

  • profesjonalne doradzanie Klientom zgodne ze standardami firmy
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu
  • obsługa Klienta przy kasie
  • układanie towaru na półkach zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • zainteresowanie zagadnieniami ze świata zdrowia i urody
  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem i dopasowania produktów i rozwiązań do potrzeb Klienta
  • zmysł estetyczny, który pomoże zadbać o atrakcyjny wygląd sklepu
  • energia i zapał do nauki
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze Klienta
  • dostęp do fachowej wiedzy w zakresie asortymentu drogeryjnego i perfumeryjnego
  • ścieżka rozwoju w strukturach Firmy
  • otwarta, przyjazna i koleżeńska atmosfera pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o prace w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjny pakiet benefitów (rabaty pracownicze, opieka medyczna, karta sportowa)
  • elastyczny grafik

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 - nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to miejsce pracy, które daje szereg możliwości na rozwój zawodowy wynikający z szerokiej oferty produktów i usług. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do Klientów i naszych Pracowników, dbając przy tym o przyjazną atmosferę. Cenimy zaufanie i otwartość, jesteśmy uważni na potrzeby naszych Pracowników oferując im nie tylko zróżnicowane benefity, ale przede wszystkim szansę na rozwój w strukturach Firmy. Sprawdź poniższą ofertę i zaaplikuj do nas!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

SUPER -PHARM HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Elastyczny czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Zniżki na produkty i usługi firmowe
Spotkania integracyjne
Kawa / herbata
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Dofinansowanie okularów