Konstruktor/Technolog, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Konstruktor/Technolog

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Konstruktor/Technolog

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr. ref.: a0t5800000ZsXUoAAN

Obowiązki:

  • konstrukcja pojazdów rolniczych jak przyczepy obrotnicowe, przyczepy centralnoosiowe-tandemy, skorupy rolnicze, przyczepy do transportu słomy, przyczepy leśne,
  • opracowanie technologii dla powyższych pojazdów w programie klasy APS (BOM/BOR produkcyjny),
  • wycena nowych rozwiązań oraz modyfikacji istniejących,
  • aktywne wdrażanie nowych rozwiązań i ulepszeń konstrukcyjnych, technologicznych we współpracy z działem handlowym, zakupów, produkcji,
  • nadzorowanie nowych produktów i zmian w pojazdach wg procedury od pomysłu do wykonania,
  • opracowanie schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych dla projektów pojazdów rolniczych,
  • raportowanie etapów prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane budowa maszyn, transport, logistyka, materiałoznawstwo,
  • min. 5 lat w konstrukcji pojazdów rolniczych oraz w tworzeniu technologii pod tę grupę pojazdów,
  • min. 5 lat doświadczenia w programach 3d do projektowania (np. Inventor, Solidedge, Solidworks bądź NX),
  • doświadczenie w programach 2d do projektowania (AutoCAD),
  • doświadczenie w programach PLM, PDM będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w analizach MES konstrukcji będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem,
  • doświadczenie w ocena ryzyka projektu,
  • wiedza z zakresu konstrukcji pojazdów rolniczych konkurencji na rynku polskim i zagranicznym,
  • wiedza dotycząca metod wytwarzania m.in. cięcie laserowe i plazmowe, obróbki skrawaniem, spawanie ręczne i automatyczne, powłok lakierniczych stosowanych w pojazdach rolniczych,
  • wiedza dotycząca technologii i jej optymalizacji w oparciu o dostępne na rynku metody wytwarzania,
  • zmysł konstrukcyjny,
  • analityczne podejście do problemów w konstrukcji,
  • konsekwencja w działaniu,
  • zdolność do pokonywania trudności.

Oferujemy:

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju oraz poszerzania wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.