Konstruktor/Projektant CAD, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.pl

Od ponad 40 lat zajmujemy sie produkcją i dystrybucją foteli  i systemów siedzeń dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, rolniczego, komunalnego i wojskowego. Indywidualność, elastyczność, szybka reakcja na zapotrzebowanie klienta, wszechstronna wiedza branżowa oraz konsekwentna orientacja na jakość i potrzeby klienta to tylko niektóre z naszych mocnych stron, które odróżniają nas od konkurencji i stanowią podstawę naszego sukcesu (www.koenig-sitze.de).

Do wzmocnienia naszego rozrastającego się zespołu szukamy ambitnych pracowników na następujące stanowisko:

Konstruktor/Projektant CAD

Zadania:

  • Tworzenie i edytowanie rysunków projektowych w programie CAD CATIA V5 (cześci, grupy montażowe)
  • Tworzenie, kontrolowanie i edytowanie wykazów części

Wymagania:

  • Zdolność do pracy zespołowej,  sumienne podejscie do zadań w zarządzaniu projektami,dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w obsłudze programu CAD CATIAV5 jest warunkiem koniecznym
  • Praca z programami MS-Office:  Outlook, Excel, Word i PowerPoint
  • Gotowość dokonstruowania cześci budowalnych i komponentów, jak również do sporządzania prostych rysunków technicznych w ramach wsparcia głównego konstruktora

Oferujemy:

  • Perspektywę rozwoju w odnoszącej sukcesy firmie rodzinnej
  • Krótkie scieżki informacyjne, płaskie hierarchie i przejrzystestruktury decyzyjne
  • Gruntowne szkolenie, wsparcie kompetentnych i zmotywowanych kolegów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie podań po angielsku lub niemiecku z informacją o oczekiwaniach odnośnie zarobków jak i możliwym terminie rozpoczęcia pracy na bewerbung@koenig-sitze.de

Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia!

Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie na warunkach niemieckich, bez udziału agencji pośrednictwa pracy. To oznacza niemiecka umowa o pracę (składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę), ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny oraz atrakcyjne wynagrodzenie.