Kompletacja towaru (kameralny magazyn) - 7:00-15:00 - 29zł brutto/godz. - Pass k. Błonia, Błonie - oferta pracy - GoldenLine.plJAGA TEMP Sp. z o.o. - {{offer.position}

Kompletacja towaru (kameralny magazyn) - 7:00-15:00 - 29zł brutto/godz. - Pass k. Błonia

Wynagrodzenie
29 - 29 netto
Lokalizacja
Błonie
Pracodawca
JAGA TEMP Sp. z o.o.
Dodano
13.09.2022
Numer referencyjny
18380_32562

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • pracę w godzinach 7:00-15:00,
  • wolne weekendy,
  • wynagrodzenie 29zł brutto/godz.,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę po kilku przepracowanych miesiącach,
  • szkolenie w pierwszych tygodniach pracy,
  • opiekę Koordynatora w trakcie pracy.

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru przy użyciu skanera magazynowego,
  • rozładunek produktów,
  • pakowanie,
  • zlecone prace magazynowe.

Wymagamy:

  • chęci podjęcia długotrwałej współpracy,
  • dyspozycyjności do zatrudnienia od zaraz,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osobę do magazynu sklepu internetowego chemii gospodarczej.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Pass k. Błonia