Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego, Burgwedel lub Ibbenbüren - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko komisjoner/pracownik magazynu

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.

Już dziś możesz zostać jej częścią!

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego

Miejsce pracy: Burgwedel lub Ibbenbüren

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
  • Skanowanie towarów
  • Inwentaryzacja
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 10,45 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
  • Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Sprawne zapamiętywanie liczb
  • Samodzielność, dokładność
  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy mile widziane

Dane kontaktowe:

Telefon: 774130024
Concept Plus Oddział Opole
Krakowska 51/2
45-018 Opole

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.