KOMISJONER - MAGAZYN SPOŻYWCZY - NIEMCY, Magdeburg, Brema, Hanower - NIEMCY - oferta pracy - GoldenLine.plMG Agencja Pracy - KOMISJONER - MAGAZYN SPOŻYWCZY - NIEMCY <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>PRACA OD ZARAZ</span>

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

KOMISJONER - MAGAZYN SPOŻYWCZY - NIEMCY
PRACA OD ZARAZ

Miejsce pracy: Magdeburg, Brema, Hanower - NIEMCY

Numer ref.: KOM1/MAG/BR/N

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu
  • Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
  • Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie oraz znajomość języka nie jest wymagana (!)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność, dokładność i rzetelność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na czas określony na pełen etat (gwarantowana ilość godzin) - umowa bazująca na niemieckim prawie pracy i płacy, podatek dochodowy do Finanzamt
  • Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim (szkolenie 100% płatne przez Pracodawcę)
  • Stawka godzinowa od 10,45 EUR do ok. 14,00 EUR w zależności od wydajności w pracy
  • Miesięczne zarobki na poziomie ok. 1.250 – 1.600 EUR na rękę (w zależności od wydajności i doświadczenia). Po okresie 9 miesięcy podwyżka wynagrodzenia do stawki godzinowej na poziomie ok. 15,00 EUR (ok. 1.800-2.200 EUR netto miesięcznie)
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie z dostępem do internetu - organizowane i dofinansowywane przez Pracodawcę
  • Praca w systemie  zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) - 25% dodatku do stawki zaszeregowania, praca w niedzielę (50% dodatku)
  • Premie za ponadnormatywną wydajność w pracy
  • Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)
  • W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)
  • Możliwa dodatkowa praca w weekendy
  • Stała opieka polsko-niemieckich koordynatorów projektu na miejscu (szkolenie w j. polskim)
  • Pracownicze pakiety sportowe