Kierownik Zespołu do sklepu, Siedlce - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Kierownik Zespołu do sklepu
Baner

Takko Fashion to międzynarodowa sieć sklepów z prawie 1900 placówkami w 17 krajach oferująca modne, niezobowiązujące ubrania dla całej rodziny. Naszym celem jest zagwarantowanie klientom zakupu wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie.

W Polsce działamy od 2008 roku.

Kierownik Zespołu do sklepu

Miejsce pracy: Siedlce

Region: mazowieckie

Do współpracy chcemy zaprosić prawdziwego lidera, który poprowadzi zespół, nie boi się wyzwań, lubi i dobrze czuje się w obsłudze klienta

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Zarządzanie personelem,
  • Motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika/ zastępcy kierownika w sieciach handlowych,
  • Nastawienie na obsługę klienta,
  • Entuzjazm i zaangażowanie w działaniu,
  • Orientacja na cel.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Dostęp do nauki języków obcych eTutor.pl
  • Motywacyjny system premiowy
  • Elastyczne grafiki
  • Konkursy sprzedażowe dla zespołów
  • Zniżki na odzież do 50%

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.