Kierownik Sklepu Nowe Skalmierzyce, Nowe Skalmierzyce - oferta pracy - GoldenLine.pleurocash - Kierownik Sklepu Nowe Skalmierzyce

Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

DELIKATESY CENTRUM
To ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z ponad 14-letnią tradycją. Zapewniamy naszym Klientom w całym kraju najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroki wybór asortymentu.
Obecnie do nowego sklepu w Nowych Skalmierzycach poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Kierownik Sklepu Nowe Skalmierzyce

Miejsce pracy: Nowe Skalmierzyce

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników, szkolenie, wyznaczanie celów,
  • Utrzymanie optymalnego stanu asortymentu oraz dbałość o ekspozycję towaru,
  • Organizowanie inwentaryzacji i nadzór nad jej sprawnym przebiegiem,
  • Regularna analiza wyników finansowych sklepu i kluczowych wskaźników oraz podejmowanie działań w zakresie obszarów wymagających poprawy,
  • Systematyczna kontrola wyglądu, jakości oraz funkcjonowania stoisk świeżych,
  • Koordynacja akcji marketingowych w sklepie.

Od Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub zawodowego,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Doświadczenia w branży spożywczej na stanowisku Kierownika lub Zastępy Kierownika Sklepu,
  • Minimum średniego wykształcenia,
  • Znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem sklepem (zarządzanie kategoriami, zapasem, układanie grafików itp.),
  • Umiejętności interpersonalnych,
  • Sprawnej obsługi komputera.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach,
  • Premie.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.