Kierownik Robót Elektrycznych, Koluszki - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Kierownik Robót Elektrycznych

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Kierownik Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: Koluszki

Region: łódzkie

Zakres zadań

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją powierzonych robót w zakresie branży elektrycznej, AKPiA i DCS,
  • nadzór nad pracami podwykonawców, koordynacja robót zgodnie z harmonogramem,
  • udział w odbiorach prac i rozliczaniu podwykonawców,
  • zarządzanie finansowe i kontrola budżetu w zakresie powierzonych robót,
  • wspomaganie procesów przygotowania produkcji
  • uczestniczenie w naradach oraz negocjacjach techniczno - handlowych.

Nasze oczekiwania

  • studia wyższe techniczne np. elektroenergetyka, automatyka,
  • minimum dwuletnie doświadczenia pracy w zakresie AKPiA, elektryki
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi elektrycznymi bez ograniczeń,
  • znajomość zagadnień związanych z instalacjami, aparaturą i systemami automatyki obiektów przemysłowych i energetycznych,
  • mile widziane doświadczenie w projektach EPC,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Szeroki pakiet benefitów:

  • Opieka medyczna,
  • Dodatkowe dni wolne,
  • Programy rozwojowe,
  • Bilety na imprezy kulturalne,
  • Karty sportowe,
  • Pożyczki mieszkaniowe.

To jeszcze nie wszystko!
Sprawdź wszystkie nasze benefity.

Uwagi

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.