KIEROWNIK REJONU DS. TECHNICZNYCH, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plLidl - KIEROWNIK REJONU DS. TECHNICZNYCH

Oferta archiwalna

KIEROWNIK REJONU DS. TECHNICZNYCH

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Twoje zadania:

  • Dbanie o techniczny stan budynków i ich wyposażenia
  • Zarządzanie wykonywaniem napraw, kontroli i przeglądów
  • Monitorowanie stanu bezpieczeństwa technicznego obiektu
  • Zarządzanie współpracą z firmami zewnętrznymi

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Doświadczenie w branżach: techniczna, elektryczna, budowlana lub zdobyte wykształcenie w tym obszarze
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia elektryczne
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów Ppoż.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. A2

Oferujemy

Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
Umowę o pracę
na 12 miesięcy
bez okresu próbnego
Bezpłatna, prywatną opieke medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenie
na życie
Kartę
Multisport
Bony na święta
i paczki
dla dzieci
Możliwości rozwoju
Samochód służbowy