Kierownik Projektu, Inowrocław/Janikowo - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Kierownik Projektu

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Inowrocław/Janikowo

Region: kujawsko-pomorskie

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja projektów inwestycyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • prognozowanie budżetów projektów,
  • nadzór nad prowadzonymi projektami,
  • prowadzenie projektów w systemie SAP, EPM.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność tworzenia harmonogramów i planów budżetowych,
  • dobra organizacja czasu pracy, zdolności interpersonalne, komunikatywność,
  • biegła znajomość pakietu MS Office, znajomość systemów SAP oraz EPM,
  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

umowa o pracę
szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
atrakcyjny system premiowy
prywatną opiekę medyczną i ubezbieczenie na życie
kartę sportową
oraz
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, co możemy Ci zaoferować!