Kierownik projektu ds. instalacji elektrycznych, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plSEL ENERGY SP. Z O. O. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Kierownik projektu ds. instalacji elektrycznych

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
SEL ENERGY SP. Z O. O.
Dodano
16.03.2020
Numer referencyjny
KPWRO/09/SEL

Zakres zadań:

  • Całościowe prowadzenie projektu związanego z montażem instalacji zgodnie z warunkami umowy
  • Wykonywanie prac  zgodnie z harmonogramem projektu oraz wymaganiami Inwestora,
  • Nadzór i udział w opracowaniu wycen, budżetów, rozliczeń oraz harmonogramów realizacji inwestycji,
  • Analiza postępu prac i podejmowanie działań korygujących w razie potrzeby,
  • Kontakty z podwykonawcami,
  • Nadzór nad procesem koordynacji podwykonawców oraz rozliczanie zawartych z nimi kontraktów,
  • Współpraca z Klientem, podwykonawcami oraz dostawcami,
  • Optymalizacja kosztów związanych z realizacją zadania,
  • Prowadzenie teczki projektu i kompletowanie dokumentów,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z Klientem i podwykonawcami,
  • Nadzór i zarządzanie kadrą inżynieryjną przeznaczoną do realizacji danego projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne lub elektroniczne),
  • Gotowość do stałych wyjazdów służbowych – praca na terenie całego kraju
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie w całościowym prowadzeniu inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych, systemów niskoprądowych (SAP, DSO, SWiN, KD, CCTV),
  • Znajomość pracy z dokumentacją techniczną,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Biegła obsługa komputera, mile widziana znajomość AUTOCAD,

Wybranym kandydatom zapewniamy:

  • System szkoleń związanych z profilem stanowiska,
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w doświadczonym i kreatywnym zespole,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" z dopiskiem Kierownik projektu ds. instalacji elektrycznych.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: