Kierownik oddziału (branża rekrutacyjna), Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Kierownik oddziału (branża rekrutacyjna)

Agencja Personalna PGB HR aktualnie dla swojego stałego Klienta, Firmy zajmującej się outsourcingiem pracowników tymczasowych, działająca na rynku krajowym i międzynarodowym, w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik oddziału (branża rekrutacyjna)

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: KO_1218_WRO_AIM

Zakres obowiązków:

- odpowiedzialność za aktywne rekrutacje poza granicami Polski,

- odpowiedzialność za rozwój oddziału,

- odpowiedzialność za rekrutacje pracowników produkcyjnych, niższego szczebla,

- podejmowanie działań mających na celu zdobycie nowych pracowników tymczasowych,

- aktywne pozyskiwanie pracowników niższego szczebla,

- odpowiedzialność za realizację celów/zadań stawianych na tym stanowisku,

- budowanie zespołu w oddziale oraz zarządzanie podległym zespołem,

- ścisła współpraca z główną siedzibą Firmy,

- odpowiedzialność za przygotowywanie dokumentacji oraz raportów z realizowanych działań,

- dbanie o wizerunek Firmy.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, zarządzanie zespołem,

- wiedza z zakresu rozwoju Firmy na rynku lokalnym,

- doświadczenie w zakresie rekrutacji pracowników tymczasowych,

- nastawienie na efekty oraz osiąganie celów.

Klient oferuje:

- możliwość rozwoju w międzynarodowej Firmie,

- umowę o pracę lub B2B

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zadaniowy tryb pracy,

- elastyczne godziny pracy,

- niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka, samochód służbowy).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.