Kierownik Marketingu, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMedicover - Kierownik Marketingu <br><span id="uwagiDoStanowiska">Szpital Medicover Aleja Rzeczypospolitej 5</span>

Oferta archiwalna

Kierownik Marketingu
Szpital Medicover Aleja Rzeczypospolitej 5

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Udział w tworzeniu strategii marketingowej Szpitala Medicover oraz nadzór nad jej realizacją.
  • Rozwój koncepcji nowych produktów poprzez realizację działań marketingowych związanych z wprowadzaniem produktów na rynek.
  • Wspieranie procesu pozyskiwania nowych firm współpracujących poprzez tworzenie założeń i koncepcji kampanii promocyjnych oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Zapewnianie właściwego wsparcia marketingowego dla zespołów sprzedaży poprzez proponowanie odpowiednich narzędzi (np. szkolenia, prezentacje, karty produktu, drukowane materiały promocyjne itd.).
  • Organizacja i realizacja działań marketingowych w Szpitalu Medicover, poprzez zapewnienie zgodnych ze standardami Medicover: wystroju wnętrz, oznaczeń (zewnętrznych i wewnętrznych) oraz promocji produktów i usług.
  • Dostarczanie rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku oraz zwiększenie sprzedaży poprzez proponowanie nowych sposób dotarcia do klienta, nowych produktów lub nowych narzędzi obsługi klienta.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 3-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku marketing managera.
  • Doświadczenie w kreowaniu i realizacji strategii marketingowej - wiedza i doświadczenie w digital marketingu.
  • Doświadczenie w rozwoju nowych produktów i wprowadzaniu ich na rynek poprzez odpowiednie kampanie marketingowo-promocyjne.
  • Doświadczenie we wdrażaniu efektywnych narzędzi wsparcia sprzedaży.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane osoby z wykształceniem marketingowym).
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację.
  • Kreatywność oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Umiejętność planowania i przewidywania oraz dojrzałość biznesowa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.
  • Przyjazną atmosferę pracy - ponad 60% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 5 lat.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr ;  dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu  i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover.

Zapraszamy do składania aplikacji!
Wiecej informacji na temat firmy: www.medicover.pl