KIEROWNIK KONTRAKTU / KIEROWNIK RÓBÓT / DYREKTOR BUDOWY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ, Polska lub Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plElektromontaż Poznań S.A. - {{offer.position}

KIEROWNIK KONTRAKTU / KIEROWNIK RÓBÓT / DYREKTOR BUDOWY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

Lokalizacja
Polska lub Niemcy
Pracodawca
Elektromontaż Poznań S.A.
Dodano
26.03.2021

Jesteśmy liderem na rynku usług elektroinstalacyjnych oraz czołowym polskim producentem urządzeń elektroenergetycznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK KONTRAKTU / KIEROWNIK ROBÓT
/ DYREKTOR BUDOWY  BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego elektrycznego
  • doświadczenia w kierowaniu kontraktami
  • posiadania uprawnień budowlanych
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • umiejętności zarządzania pracą podległego zespołu
  • zdolności negocjacyjnych
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie realizacją kontraktu w oparciu o umowę z zamawiającym
  • zarządzanie budżetem kontraktu, zapewnienie założonego wyniku finansowego
  • oraz rozliczanie finansowe kontraktu
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • zarządzanie i bezpośredni nadzór nad realizacja robót elektroinstalacyjnych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie aktywności sportowej i wypoczynku )
  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy