Kierownik działu sprzedaży, Toruń - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Kierownik działu sprzedaży

Lokalizacja
Toruń
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
04.05.2020

Obowiązki

  • zarządzanie 2 osobowym działem sprzedażowym,
  • weryfikacja planów sprzedażowych,
  • tworzenie strategii sprzedaży przedsiębiorstwa,
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz dbanie o długotrwałe relacje,
  • utrzymywanie kontaktów z dystrybutorem surowców.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem sprzedażowym (preferowana firma produkcyjna),
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych/ prawo jazdy kat. B,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z klientem,
  • umiejętność tworzenia i analizowania raportów sprzedażowych.

Oferujemy

  • możliwość samodzielnego tworzenia zespołu sprzedażowego,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która zajmuje się sprzedażą opakowań foliowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • realny wpływ na politykę sprzedażową firmy,
  • stabilne zatrudnienie.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij cv za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264), która kieruje kandydatów wyłącznie do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Staramy się odpowiadać na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym rzetelnych wielu firm z całej Polski.