Kierownik Działu Sprzedaży z językiem niemieckim, Radom, Warka Kozienice, Szydłowiec - oferta pracy - GoldenLine.plHR Support - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Kierownik Działu Sprzedaży z językiem niemieckim
Pełny etat
Umowa o pracę
Samochód służbowy

Lokalizacja
Radom, Warka Kozienice, Szydłowiec
Pracodawca
HR Support
Dodano
26.04.2022

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, działającej w Polsce od 2006 roku, zajmującej się produkcją kształtek ze stali nierdzewnej i eksportem wyrobów metalowych na cały świat poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Obowiązki:

  • rozwój sprzedaży produktów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi klientami
  • tworzenie i wykonywanie rocznych planów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego/ mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku metalurgii
  • wykształcenie wyższe – mile widziane w kierunku zarządzania
  • umiejętności negocjacyjne
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • narzędzia do pracy
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności
  • możliwość podróżowania
  • premie świąteczne, wczasy pod gruszą

ABY MÓC WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI KONIECZNE W CV JEST WSTAWIENIE PONIŻSZEGO TEKSTU KLAUZULI O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, W PRZECIWNYM WYPADKU NIE BĘDZIEMY MOGLI ROZPATRZYĆ TWOJEJ APLIKACJI

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przechowywanie ich w bazie danych firmy HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych
z udziałem potencjalnych pracodawców. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia z bazy.”

HR Support