Kierownik Działu Montażu Mechanicznego, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.pl PROFESJA - Kierownik Działu Montażu Mechanicznego

Kierownik Działu Montażu Mechanicznego

Added: 03.12.2019

City/town: Kraków

Province: małopolskie

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma zajmująca się przygotowaniem koncepcji, projektowaniem, produkcją oraz montażem urządzeń i maszyn dla linii technologicznych do transportu materiałów sypkich wykorzystywanych głównie w hutach szkła.

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: KDM/KR

Zakres Obowiązków

  • Sporządzanie harmonogramów prac montażowych i nadzór nad terminową realizacją zadań.
  • Organizację, koordynację prac i nadzór pracy brygad na montażu.
  • Opracowywanie dokumentów niezbędnych do koordynacji prac montażowych dla obsługiwanych zleceń.
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Inwestorem.
  • Dbanie o jakość i bezpieczeństwo prowadzonych robót.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe mechaniczne lub budowlane.
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem i projektami.
  • Gotowości do częstych wyjazdów w związku z prowadzonymi inwestycjami.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania (branża konstrukcyjna) lub chęć ich zrobienia.
  • Praktycznej znajomości procesów bezpieczeństwa.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na pełny etat.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Praca w firmie stawiającej na rozwój.
  • Możliwość uzyskiwania premii zależną od wyników.
  • Miejsce pracy: Kraków lub Katowice

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.