Kierownik Biura, Radom - oferta pracy - GoldenLine.plPHINANCE SA - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Kierownik Biura

Lokalizacja
Radom
Pracodawca
PHINANCE SA
Dodano
24.02.2022

Dołącz do zespołu Phinance – największej firmy doradztwa finansowego w Polsce.
Szukamy dynamicznej osoby, która po wdrożeniu i poznaniu procesów pracy zostanie kierownikiem nowo otwieranego biura.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacji i wdrażania do pracy nowych członków zespołu
  • Planowanie i koordynacja działań podległego zespołu
  • Rozbudowa struktury doradczej
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Gotowość do konsekwentnego rozbudowania zespołu doradczego.
  • Umiejętności menadżerskie i przywódcze

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe i/lub wdrażaniu nowych współpracowników
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Oferujemy:

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych
  • Konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki
  • Narzędzia pracy (platformy on-line, system CRM)
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport

Prześlij do nas CV i pokaż, że jesteś osobą jakiej szukamy.

Nie zapomnij dopisać klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)”.

PHINANCE SA