Kierowca kat. C+E, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plDUVENBECK - Kierowca kat. C+E

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas  "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji
maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

Polski oddział firmy Duvenbeck zatrudni kierowców kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Trasy Polska-Holandia lub Polska-Niemcy. Praca możliwa w systemie 3/1 lub 2/1. Podwójne obsady.

Wymagania:

  • aktualnego prawa jazdy kat. C+E (z kod. 95)
  • ukończonego kursu na przewóz rzeczy
  • dyspozycyjności, aktualnej karty kierowcy
  • zawiadczenia o niekaralności
  • uczciwości, terminowości oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
  • nowy, sprawny tabor
  • terminowe wynagrodzenie (podastawa + premie + diety)
  • szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy
  • atrakcyjny pakiet socjalny

ZATRUDNIAMY RÓWNIEŻ KIEROWCÓW BEZ DOŚWIADCZENIA

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.