KIEROWCA CYSTERNY (ADR, TDT, C+E), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPOL-OIL - KIEROWCA CYSTERNY (ADR, TDT, C+E)

Jesteśmy polską firmą będącą na rynku od 26 lat zajmującą się przewozem materiałów niebezpiecznych. Obecnie zatrudniamy kierowców samochodów ciężarowych kat C+E w transporcie krajowym.

KIEROWCA CYSTERNY (ADR, TDT, C+E)

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • uprawnienia ADR (cysterny),
  • uprawnienia TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych,
  • świadectwo kwalifikacji,
  • karta kierowcy,
  • niekaralność.

Zakres obowiązków

  • transport materiałów niebezpiecznych zgodnie z procedurą ADR,
  • załadunek oraz rozładunek paliw,
  • zgłaszanie usterek pojazdów,
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość skorzystania z oferty prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

KONTAKT:

DARIUSZ KOWALCZYK
TEL. 606 369 400

CV ze zdjęciem, list motywacyjny, prosimy o przesłanie za pomocą

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.