Kierowca Ciągnika Terminalowego, Żerniki - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Kierowca Ciągnika Terminalowego

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca ciągnika terminalowego

Miejsce pracy : Żerniki (Gmina Kórnik koło Poznania)

Kierowca Ciągnika Terminalowego

Miejsce pracy: Żerniki

Region: wielkopolskie

Zakres zadań na stanowisku:

  • Podstawianie kontenerów pod rampy załadunkowe za  pomocą ciągnika terminalowego marki Terberg;
  • Przyjmowanie dostaw oraz rozlokowywanie towaru w magazynie;
  • Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie towaru do wysyłki lub do magazynu;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi zasadami;
  • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego związanych z działaniem placówki, zgodnych z umiejętnościami i kwalifikacjami.

Nasze oczekiwania:

  • Czynne prawo jazdy kat. C (warunek konieczny);
  • Umiejętność współpracy w grupie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy.

CO SIĘ DZIEJE Z TWOIM CV PO WYSŁANIU APLIKACJI?

Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie.

Jeśli Twoje CV zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach.

W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.