Kierowca C+E, Dobroszyce - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Kierowca C+E

PARETTi Rekrutacja dla Naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Dobroszyce

Region: dolnośląskie

Numer ref.: K/OP/DS

Opis stanowiska:

  • praca na terenie Polski lub na terenie danego województwa
  • przewóz produktów
  • dbanie o czystość w samochodzie
  • obsługa naczepy
  • kompletowanie dokumentów przewozowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia HDS
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie !!!
  • Możliwość rozwoju
  • Wolne weekendy

Dodatkowe informację:

  • praca stała!
  • dużo stałych zleceń!
  • praca od zaraz!
  • odpowiadamy na każde zgłoszenie!
  • DZWOŃ-  500 487 111
  • PISZ- daria.szkudlarek@paretti.pl

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.