Key Account Manager, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plHRQ Engineering sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Key Account Manager

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
HRQ Engineering sp. z o.o.
Dodano
15.08.2022

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji inżynierów. Agencja headhuntingowa, która powstała, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku. Jeżeli chciałbyś rozwijać się wraz z jedynym tego typu start-up'em w Krakowie zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osób nie bojących się wyzwań rekrutacyjnych i przede wszystkim stawiających na kontakt oraz relacje z ludźmi.

Szukamy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży usług HR i rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe (outsourcing, leasing pracowniczy);
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami na każdym etapie obsługi
  • Wpływ na przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta
  • Realizacja polityki cenowej firmy oraz możliwość negocjacji warunków ofert;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Doradztwo dla klientów w zakresie rozwiązań HR optymalizujących procesy biznesowe
  • Budowanie wizerunku i promocja marki HRQuality

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B, najlepiej w sprzedaży usług HR lub konsultingowych;
  • Praktyczne doświadczenie we współpracy z firmami produkcyjnymi, logistycznymi;
  • Mile widziany komunikatywny niemiecki i/lub angielski;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy;
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i dobry humor

To oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się agencji doradztwa personalnego;
  • Nowoczesne narzędzia do pracy;
  • Mega rynkowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Miesięczny cykl rozliczeniowy
  • Godziny pracy dopasowane do indywidualnego rytmu życia