Key Account Manager (tektura falista), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Key Account Manager (tektura falista)

Obecnie dla naszego Klienta z branży opakowaniowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Key Account Manager (tektura falista)

Work place: Warszawa

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knMt0QAE

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży w powierzonym regionie poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z klientami istniejącymi,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • stałe monitorowanie rynku,
  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,
  • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży opakowaniowej (tektura falista) - warunek konieczny,
  • bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość produktów,
  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku,
  • miejsce pracy: Warszawa,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny).

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl