Kasjer/sprzedawca w sklepie kosmetycznym Modlniczka

Zakres obowiązków:
• Obsługa klienta.
• Obsługa kasy fiskalnej.
• Dbanie o ekspozycję towaru według ustalonych norm.
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
• Ukończone 18 lat.
• Dyspozycyjność.
• Komunikatywność i kultura osobista.
• Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
• Mile widziane doświadczenie w branży Beauty.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa).
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie.
• Atrakcyjne wynagrodzenie 21,00 zł brutto/h.
• Bezpłatne pakiety szkoleń.
• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu.
• Profesjonalne wsparcie Koordynatora.
• Przyjazną atmosferę.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 782 787 807

www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej

Modlniczka, małopolskie

21 - 21 PLN gross

Contract of mandate

Manual worker

Full time

CV is required

Job ad is expired