Kasjer, sprzedawca, obsługa klienta, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plFallwork - Kasjer, sprzedawca, obsługa klienta

Oferta archiwalna

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kasjer, sprzedawca, obsługa klienta

Lokalizacja: Łódź

– Region: łódzkie

– Nr Ref.: kas/kal/09/17/1/pp/bałuty

Opis stanowiska:

Przyjmę personel marketu zajmujący się obsługą stanowiska kasjerskiego. Praca w Łodzi w lokalizacji Bałuty. Do obowiązków pracownika należeć będzie obsługa kasy fiskalnej i terminala.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej, a także w kontaktach z klientami. Wymagane są aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Oferujemy:

W markecie będzie zorganizowane przeszkolenie z obsługi sprzętu. Zatrudnienie ma charakter stały, praca jest organizowana w systemie zmianowym, umowa zlecenie. Atrakcyjna stawka godzinowa w wysokości 12,50 zł netto/h. Przy podpisywaniu umowy wręczamy drobny upominek.

*Oferta Pracy Tymczasowej

KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 lub 883-993-302

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.