Skuteczna rekrutacja

Junior Brand Manager - umowa o pracę na zastępstwo

Miasto: Warszawa

Praca » Stanowiska » Marketing/Reklama/Public Relations » Junior Brand Manager - umowa o pracę na zastępstwo Cyfrowy Polsat S.A.

Region: mazowieckie

Numer ref.: W/MLJBM

TWOJE ZADANIA:

Wsparcie Kierownika Zespołu Komunikacji i pozostałych członków zespołu w projektach komunikacyjnych dedykowanych dla marek Cyfrowy Polsat, SmartDOM i Ipla

Aktywny udział w realizacji projektów ATL/BTL oraz w projektach wspierających sprzedaż

Aktywny udział w realizacji projektów związanych z komunikacją do baz klientów

Współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi i drukarniami w zakresie realizowanych projektów

Współtworzenie raportów na temat skuteczności prowadzonych działań marketingowych

NASZE OCZEKIWANIA:

Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru marketingu, zarządzania, dziennikarstwa i pokrewnych

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Praktyczna znajomość pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Word, MS PowerPoint, MS Excel

Znajomość narzędzi marketingowych

Kreatywne i proaktywne podejście w wykonywaniu codziennych obowiązków

Bardzo dobra organizacja pracy umożliwiająca prowadzenie wielu projektów jednocześnie

Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

Pracę w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Polsce

Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Bogaty pakiet socjalny

Dobrą atmosferę pracy

Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie (03-878), ul. Łubinowa 4a. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

O firmie

Grupa Cyfrowy Polsat

Jesteśmy jedną z największych polskich firm oraz wiodącą grupą medialno-telekomunikacyjną w regionie. Grupę tworzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel, Telewizja Polsat, IPLA.

Opinie pracowników

Wynagrodzenie

3.5

Możliwości rozwoju

3.0

Socjal / benefity

2.6

Ludzie / zespół

3.9

Atmosfera

3.5
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom moderować ani usuwać opinii
Anonimowy użytkownik

Jesli jesteś asertywny, systematywczny, nie masz problemu z samoodyscypliną, to zarobisz dużo Przedstawiciel Handlowy - D2D, pracował(a) w Grupa Cyfrowy Polsat ponad 3 lata temu 06.11.2017, 13:46

  • 4.0
  • 5.0
  • 4.0
  • 1.0
  • 5.0
  • 5.0
    Atmosfera

Plusy

  • wszystko zależy od pracownika

Minusy

  • mocne nerwy