Java Developer Team Leader, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Java Developer Team Leader
Effective recruitment

Archive offer

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego Klienta, lidera na rynku consultingu IT, realizującego usługi doradcze ukierunkowane na usprawnianie systemów zarządzania, optymalizacje architektury biznesowej przedsiębiorstw oraz usługi informatyczne w zakresie wykorzystania potencjału technologii informatycznych do efektywnego wsparcia procesów biznesowych i funkcjonowania przedsiębiorstw szukamy osoby na stanowisko:

Java Developer Team Leader

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201812/18120070

Deco

Obowiązki:
  • Realizacja projektu w międzynarodowym środowisku wymagającego w pierwszych miesiącach pracy spędzania części tygodnia u Klienta w Niemczech. Po okresie przygotowawczym wymagane wyjazdy ograniczą się do 1 dnia w tygodniu.
  • Zakres prac w ramach projektu:
    • Wdrożenie i utrzymanie standardowych funkcji APplus zgodnie ze specyfikacjami zarządzania produktem
    • Przygotowanie aplikacji, szczegółów i koncepcji IT dotyczącej ERP
    • Realizacja treści konceptów wymaganych technologiach
    • Implementacje testów, pisanie testów JUnit
    • Wdrożenie dokumentacji dla nowo opracowanych funkcji
    • Przetwarzanie zgłoszeń serwisowych w dziale pomocy technicznej
    • Analiza i korekta błędów w APplus, współpraca z Klientami w zakresie obsługi błędów
    • Ciągła aktualizacja wiedzy technicznej
    • Współpraca z QA, działem projektowym w kwestiach technicznych
Wymagania:
  • Umiejętność zarządzania i organizacji zespołu programistów udokumentowane co najmniej rocznym doświadczeniem
  • Znajomość technologii APplus, Java (Java EE), C # (.NET), SQL, HTML, JavaScript / TypeScript, XML / XSD / XSL - wymagane doświadczenie co najmniej 2 lat na stanowisku programisty
  • Znajomość systemów typu ERP
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne umożliwiające współpracę z Klientem projektu
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na cel, Umiejętność wsparcia i kształcenia nowych członków zespołu i stażystów

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • Pakiet benefitów: np.: Karta Multisport, Opieka medyczna Allianz
  • Udział w interesujących projektach