IT Technician, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - IT Technician

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego Klienta- producenta znanych marek alkoholi poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Technician

Nr ref.: 47705

Praca stała

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne stanowisko.
  • 1 linia wsparcia dla użytkowników wewnętrznych
  • Podstawowa diagnostyka z zakresu 2 linii przed eskalacją do techników 2/3 linii.
  • Wsparcie techniczne spotkań biznesowych i techniczna obsługa VIP (w ramach potrzeby)
  • Wsparcie małych lokalnych lub globalnych projektów
  • Asystowanie w negocjacjach z dostawcami rozwiązań IT

Oczekiwania:

  • Przynajmniej rok doświadczenia w HelpDesk.
  • Przyjazny stosunek do Klientów, umiejętność wytłumaczenia technologii.
  • Praktyczne doświadczenia z metodologią ITIL.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.
  • Pakiet benefitów.
  • Przyjazna atmosfera w pracy.
  • Możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej organizacji.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl