IT Service Manager – Interim Manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plProvident - IT Service Manager – Interim Manager <br><span id="uwagiDoStanowiska">Umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika (ok. 1,5 roku)</span>
Skuteczna rekrutacja

IT Service Manager – Interim Manager

Warszawa

dodano 19.10.2018

Umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika (ok. 1,5 roku)

Lokalizacja: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za wsparcie techniczne w obszarze IT dla spółek Grupy świadczących usługi na lokalnym rynku.
  • Odpowiedzialność za realizację wymaganych umów SLA
  • Wdrażanie i realizacja procesów dostosowanych do standardów określonych na poziomie Grupy
  • Odpowiedzialność za budżet OPEX/CAPEX w obszarze wsparcia technicznego IT przy jednoczesnej dbałości o optymalizację i kontrolę kosztów
  • Proaktywna identyfikacja obszarów do poprawy w ramach wsparcia technicznego IT oraz odpowiedzialność za realizację usprawnień i optymalizacji procesów

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze serwisu IT
  • Znajomość kodeksu postępowania ITIL z poziomu Service Delivery
  • Wiedza praktyczna z zakresu zarządzania projektami IT
  • Doświadczenie w pracy na platformie ServiceNow (lub podobnej)
  • Dobra znajomość standardów technicznych i architektury IT
  • Specjalistyczna wiedza z zakresu procesów, narzędzi oraz technik stosowanych w serwisie IT
  • Skuteczne umiejętności organizacyjne, negocjacyjne oraz wywierania wpływu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zewnętrznymi dostawcami usług IT
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

PROVIDENT POLSKA S.A.

Finanse/Ekonomia, Obsługa klienta/Call Center, Sprzedaż

Pokaż profil Pokaż opinie

Dlaczego właśnie u nas?

Jesteśmy jednym z najlepszych pracodawców w Polsce. Sześć razy z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer. Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a od marca 2013 r. także na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Opinie pracowników

Tylko wiarygodne opinie
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować ani usuwać opinii.

Anonimowo, nadal pracuje w PROVIDENT POLSKA S.A.
4.0
  • 4.0
    Wynagrodzenie
  • 5.0
    Możliwości rozwoju
  • 4.0
    Socjal / benefity
  • 3.0
    Ludzie / zespół
  • 4.0
    Atmosfera
2018.10.06

Wymagająca firma ale dobrze płaci za realizację celów.

Plusy
  • Samochód służbowy
Minusy
  • Stres